ETHOS

Що спільного між повсякденними речами, гідністю людини та Пасхою?

Здається, що весна – найкращий час, щоб у цьому розібратися 🙂

А тому 18 березня ми розпочинаємо другий триместр ETHOS-школи – «Шлях до Великодня». Разом з Олександром Філоненком ми будемо вчитися милуватись простими й тихими речами, з братом Рішаром з французької спільноти Тезе спробуємо зрозуміти, як бути християнином і при цьому ходити з піднятою головою, а з Тарасом Дятликом поговоримо про те, як пов’язані Воплочення Христа, наша гідність та покликання.

Як буде побудований триместр?

З 18 березня до 6 травня ми щотижня зустрічатимемось о 19:00 за Київським часом, щоб поринути у світ відкриттів та спілкування. 

Усього буде 6 лекцій-дискусій  + 1 підсумкова зустріч:

«Гідність простих речей: Шлях людини і богослов’я творіння» (3 лекції) від богослова та філософа Олександра Філоненка (Україна) – 18, 25 березня и 8 квітня

– «Як Ісус вчив своїх учнів ходити з піднятою головою?» (1 лекція) від біблеїста брата Рішара з Тезе (Швейцарія-Франція) – 30 березня

– «Втілення, гідність, покликання» (2 лекції) від біблеїста Нового Завіту, християнського блоґера та освітянина Тараса Дятлика (Україна) – 15, 22 квітня

6 травня – підсумкова зустріч Триместру

Як записатися на триместр?

Вартість підписки на весь навчальний триместр – 600 грн

Записатися на триместр «Шлях до Різдва» та внести оплату ви можете тут:

Ми завчасно надішлемо вам на пошту лист з доступом до zoom-сесій. Також ви отримаєте посилання на telegram-чат та путівник для студентів триместру, у якому будуть усі необхідні додаткові матеріали.

Чи передбачена стипендійна програма?

Оскільки ми, координатори проекту, від самого початку хотіли, щоб творцями ETHOS-школи був кожен із вас – тих, кому це цікаво –  а школа продовжила бути насамперед місцем зустрічі та знайомств, максимально дружнім до всіх, ми також передбачили можливість участі для тих, хто не має можливості платити за навчання (або оплатити повну суму), але хоче вчитись. З усіх цих питань пишіть нам на пошту hello@ethos.org.ua з коротким мотиваційним листом – і ми в найкоротший термін відповімо вам та, за можливості, запропонуємо одну зі знижок чи стипендійних програм. 

Також тим, хто не може сплатити за весь триместр одразу, ми можемо за індивідуальним запитом нам на пошту hello@ethos.org.ua надати змогу оплати триместру двома частинами –  по 300 грн. кожна.

До нових зустрічей!