ETHOS

Про Дух і Літера online

 
Дух і Літера online – новий проект нашого видавництва, що об’єднує авторів, відомих діячів України та світу і наших читачів в онлайн просторі.

Проект виник на початку карантину і стрімко розвивається, ми плануємо лише розвиватися й рухатись вперед навіть коли період самоізоляції припиниться. Гості та теми зустрічей в рамках проекту перегукуються з питаннями й рішеннями сьогодення українців. Наша аудиторія у соціальних мережах поширюється, а до проекту ми залучаємо провідних фахівців у сфері історії, філософії, культурної політики.
 

В рамках Дух і Літера online вже проведено більше 10 прямих ефірів, від дискурсів на теми розвитку культури, української міжнародної стратегії і до поетичних вечорів з авторами поезій. Щоразу ми тішимося від кількості ваших відгуків та питань під час зустрічей, тож ми вже звикли, що прямі ефіри завжди трохи довші, ніж планувалося.

Спільнота навколо Дух і Літера online дружня та охоча до спілкування, однак, видавництво не несе відповідальності за особисті судження присутніх у ефірі гостей, а також за їх уподобання чи власну громадянську позицію. Звісно, ми пишаємося атмосферою взаємоповаги та відкритості на наших трансляціях, тож якщо ви шукали спільноту, вільну від реклами та популізму, вам до нас.

Ми постійно вдосконалюємо шляхи проведення онлайн зустрічей та шукаємо можливостей для того, аби стати до читачів ближче! Тому, якщо у вас виникли питання чи ви хотіли б стати учасником проекту, не соромтесь і пишіть нам на пошту Ваші ідеї та коротке резюме.

Медіа партнери нашого проекту: ПЕН Україна, Щоденна всеукраїнська газета «День», видання «Новое время», щотижневик «Дзеркало тижня. Україна», освітній проект «Plato’s Cave» та ін.

Усі бажаючі можуть  ознайомитися з черговою подією проекту на сторінці видавництва у фейсбук, а також переглянути записи минулих ефірів на нашій Youtube сторінці