ETHOS

Церква у війні

Голоси з України

Правовий висновок щодо можливості правової заборони або припинення діяльності РПЦ та УПЦ в Україні

Діяльність будь-яких релігійних організацій та їх членів має відбуватись лише в межах чинного законодавства України, а наслідком його порушення повинні бути відповідні каральні санкції з боку державних інституцій.

«УПЦ МП — м’яка сила РФ». Як московська церква стала приводом для війни — інтерв’ю з релігієзнавцем

Українська православна церква Московського патріархату заявила, що діяльність п’ятого президента Петра Порошенка та створення Православної церкви України є однією з причин повномасштабного вторгнення російських військ.

Митрополит Епіфаній: Закликаю весь цивілізований світ допомогти евакуювати людей з «Азовсталі»!

Закликаю весь цивілізований світ, країни та міжнародні організації, громадських та релігійних лідерів зробити ВСЕ можливе, аби допомогти евакуювати людей, що лишились на «Азовсталі»!

Голоси до України

Чому наша спільнота допомагає українським біженцям? Ернст та Марі-Ноель фон дер Реке

Лідія Лозова, член команди ETHOS попросила Ернста та Марі-Ноель написати короткі тексти про те, чому вони допомагають біженцям з України, адже зараз важливо розуміти витоки вияву європейської солідарності з нами.

Чи досягнули ми дна?

В центрі уваги моєї статті – стан Православної Церкви, який вкрай потребує перегляду. Можливо, Православній Церкві потрібно досягти — або ми повинні визнати, що вона вже досягла — дна.