ETHOS

Анонс курсу

Втілення, гідність, покликання

Тарас Дятлик

Про курс

Дати – 15, 22 квітня
Формат – 2 лекції-зустрічі
Час – о 19:00

  • Курс відбудеться в рамках триметру Шлях до Великодня
  • Вартість участі у повній програмі навчального триместру   600 грн 

1 лекція – 15 квітня

ВТІЛЕННЯ ХРИСТА І ВІДНОВЛЕННЯ ГІДНОСТІ ЯК ОБРАЗУ БОЖОГО В ЛЮДИНІ

Однією з мало осмислених фундаментальних трагедій християнства XXI ст. є залучення християн в різні обезлюднюючі соціально-ідеологічні дискурси, які культивують ненависть до людини на підставі культурних, релігійних, соціальних, економічних, етнічних, мовних, расових, статевих та інших відмінностей між групами людей. Під час заняття ми обговоримо богословський наратив Втілення Христа від залишення Їм слави Небес до життя на Землі, страждань, смерті, сходження в пекло, а також воскресіння і вознесіння як про шляхи християнина, що відновлює гідність свою, ближнього, іншого і того, хто нас вважає своїм ворогом.

2 лекція – 22 квітня

ПРИЙНЯТТЯ СВОГО ПОКЛИКАННЯ ЯК ЗДІЙСНЕННЯ ГІДНОСТІ

На прикладі проданого в Єгипет Йосипа і народженого в Єгипті Мойсея, а також святителя Луки Войно-Ясенецького ми поговоримо про те, наскільки важливо вчитися відповідати на питання, яке Господь любив задавати пророкам: “Що ти бачиш?” Як в нашому щоденному житті ми можемо вчитися бачити Χαος, який нас руйнує, а відновлюючу і спокутуючу роботу Христа в нас, через нас і навколо нас, а також над нашим характером.

Мова курсу – російська

Про лектора

Тарас Дятлик – голова правління ГО “Євангельська акредитаційна теологічна асоціація”, член Міжнародної ради з євангельської богословської освіти (в рамках World Evangelical Alliance), регіональний директор United World Mission (Overseas Council) по Східній Європі та Центральній Азії в області розвитку богословських освітніх систем. Випускник Донецького християнського університету й Evangelische Theologische Faculteit (Лувен, Бельгія) за спеціалізацією богослов’я Нового Завіту.

Як взяти участь?

Записатися на триместр
Шлях до Великодня

Вартість – 600 грн  

 зверніть увагу, що на сторінці з описом навчального триместру є різні можливості для тих, хто хоче вчитись, але не в змозі оплатити всю суму або якусь її частину

 

Після зарахування оплати ми надішлемо вам на пошту лист з доступом до zoom-сесій, а також посиланням на чат для позалекційного спілкування студентів та путівником до курсу, у якому будуть усі необхідні додаткові матеріали.