ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Мисткиня з Чехії про допомогу біженцям з України

Мартіна Шпінкова — графічний дизайнер, художниця, письменниця. Народилася 1959 року в Празі, навчалася в Карловому університеті та Академії мистецтв, архітектури та дизайну в Празі, активно працює в галузі графічного дизайну, типографіки, мистецтва та паліативної допомоги. Разом зі своїми друзями вона заснувала хоспісну асоціацію Cesta domů у 2001 році і працювала директором цієї асоціації 10 років, а потім 6 років головним редактором невеликого видавництва Cesta domů. Мартіна живе і працює в Празі, Чеська Республіка, у неї семеро дорослих дітей.

Мартіна ділиться своїм досвідом допомоги українським біженцям у Празі спеціально для проекту God Against War.

Ми так далеко від Києва, але в той же час досить близько, поруч із вашими людьми. Я одна із десятків волонтерів, переважно дуже молодих, які трошки допомагають людям, які вдень і вночі приїжджають з усієї України на головний залізничний вокзал Праги. Діти, мами, бабусі. Ми всі дуже поважаємо їх усіх, ми не можемо уявити, що могли б бути такими хоробрими, як вони, як ви. Я захоплююся тим, як маленькі діти допомагають своїм батькам.

Я художниця, тому малюю ес тих тихих сміливців, тут ви можете подивитися деякі з них.

Сподіваємося, що збудеться наше бажання, і ця жахлива війна скоро закінчиться… Дякуємо за вашу боротьбу і за вашу, і за нашу свободу!

Мартіна Шпінкова, Прага

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.