ETHOS

Анонс курсу

Чи всі спасуться? Християнське вчення про спасіння та універсалістська етика

Ігор Сацик

Про курс

Дати – 22 червня – 6 липня
Формат – 3 лекції-зустрічі (щовівторка)
Час – о 19:00

  • Внесок за участь у курсі   300 грн 

На цьому курсі ми порозмірковуємо про сенс життя, переживання смерті та віру у загальне Воскресіння, а також доторкнемося до духовного досвіду, який Церква зберігає в Святому Письмі та дізнаємось, що Отці Церкви думали про гріх і святість, вічність і конечність пекельних мук, Богобачення та райські насолоди.

Розглядаючи питання сотеріології (науки про спасіння), ми познайомимось з універсалістською етикою християнства –  вченням про апокатастасіс, надією на спасіння усіх.

Ми простежимо витоки християнського універсалізму на сторінках Святого Письма та у творах Орігена, Григорія Ниського, Ісаака Сирійського, Максима Сповідника та інших богословів.

Розклад курсу:

22 червня. Перша зустріч

29 червня. Друга зустріч

6 липня. Третя зустріч

Мова курсу – українська

Про лектора

Сацик Ігор Каленикович – кандидат філософських наук, викладач Волинської православної богословської академії.

Як експерт Міністерства освіти і науки України приймав участь у розробці державного стандарту з богослів’я, викладав та займався науковою діяльністю в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі українки та Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Основні інтереси: широке коло наукових питань на перетині теології та філософії, зокрема, проблематика пов’язана з вченням про апокатастасіс.

Як взяти участь? 

Записатися на курс

Вартість – 300 грн  

* Напишіть нам на hello@ethos.org.ua, якщо ви маєте бажання прослухати курс, але не маєте можливості оплатити всю суму або якусь її частину. У нас є різні можливості знижок та стипендій.

Після зарахування оплати ми незабаром надішлемо вам на пошту лист з доступом до zoom-сесій, а також посиланнями на чат для позалекціонного спілкування студентів і на Путівник до триместру, у якому будуть всі необхідні додаткові матеріали.