ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Українське біблійне товариство: в нас закінчуються Біблії українською мовою

Українське біблійне товариство закликає міжнародну спільноту жертвувати на Біблії українською. Відповідне звернення було опубліковано на сайті Українського біблійного товариства.

Шановні міжнародні друзі,

Україна все ще перебуває під масованим ударом російської армії, яка вторглася на нашу землю вранці 24 лютого 2022 року. Тут відбуваються жахливі речі, які вже призвели до загибелі тисяч беззбройних людей – дітей, жінок, людей похилого віку. Понад 10 мільйонів людей є внутрішньо переміщеними особами, а понад 3 мільйони залишили країну, шукаючи притулку в сусідніх країнах, і ці цифри продовжують зростати. Біблійні товариства в цих країнах наполегливо працюють над підтримкою українських біженців.

Окрім практичної допомоги, Українське Біблійне Товариство разом з усіма церквами та волонтерськими організаціями намагається донести до нашого народу найкраще, що ми маємо – Слово надії, Біблію. Але у нас закінчується Біблія, і нам потрібна ваша підтримка.

Моліться за мир в Україні! Ми знаємо, що наш Всемогутній Бог стоїть поруч із кожним із Своїх дітей, і Він дасть Свій небесний мир і розраду кожному пораненому серцю!

Якщо ви бажаєте пожертвувати на Біблію українському народу, будь ласка, знайдіть Біблійне товариство у вашій країні та зверніться до них, щоб дізнатися, як найкраще пожертвувати чи підтримати іншими способами: https://unitedbiblesocieties.org/bible-societies/

Ви також можете перевести свою пожертву на рахунок Об’єднаних Біблійних Товариств:

Account Name: United Bible Societies Association
Bank Name: Nat West Bank
Address: 13 Market Place, Reading, Berks, RG1 2EG, England
SWIFT/BIC: NWBK GB2L
Sort Code/Routing: 601721
Account Number: 140 020 246 996 0
IBAN: GB30 NWBK 6073 0102 4699 60
Purpose: For Bibles to Ukrainian Bible Society

Джерело: http://ukrbs.org

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.