ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Українська Асоціація Релігієзнавців направила лист Папі Франциску

Сьогодні, 22 березня, Українська Асоціація Релігієзнавців (УАР) направила звернення до Папи Римського Франциска щодо агресії Росії проти України. Про це на своїй сторінці у Facebook написала віце-президент УАР Людмила Филипович.

“Ваша Святосте, ми благаємо Вас закликати світових політичних і релігійних лідерів об’єднати їхні зусилля для припинення агресії Росії, для надання максимальної підтримки Україні для захисту свободи, допомоги нужденним і для якнайшвидшого відновлення миру. Закликати людей світу виявити солідарність і підтримку біженцям, які рятуються від смерті та жаху, подібно до тієї Сім’ї, що рятувалася від розправи Ірода в чужій країні.Ваша Святосте, кожне Ваше слово правди є безцінним і може зберегти людські життя! Ваша Святосте, допоможіть Давиду в його боротьбі проти Голіафа! І ми сподіваємося, що скоро вітатимемо Вас у мирній та улюбленій Україні”.

Українська асоціація релігієзнавців (УАР) – позапартійна, світська громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах вчених-релігієзнавців, богословів-релігієзнавців, викладачів релігієзнавчих курсів навчальних закладів України. УАР заснована в березні 1993 року і має осередки майже у всіх областях України. Членство в асоціації індивідуальне і колективне.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.