ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

У ДЕСС розробили інтерактивну карту храмів, що постраждали від російської агресії

“У середньому дві на день: війна росії проти України завдала руйнувань щонайменше 59 спорудам духовного значення” – повідомляє ДЕСС.

З 24 лютого постраждали вже щонайменше 59 споруд духовного значення (не враховуючи прилеглих будівель) у щонайменше восьми областях України: Київській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Сумський, Харківській та Чернігівській. Переважна більшість із них ‒ православні храми. Руйнувань зазнали також мечеті, синагоги, протестантські церкви, релігійні освітні заклади та важливі адміністративні будівлі релігійних організацій. Інтерактивна мапа дає змогу побачити всі постраждалі об’єкти та вибрати візуалізацію за релігійною спільнотою.

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті розробила інтерактивну карту пошкоджених релігійних споруд, на якій відмічені місця розташуванння святинь, що зазнали руйнувань від російської агресії.

Нагадаємо, що інформацію, зокрема світлини, про ушкодження культових споруд та інші наслідки вторгнення РФ до України для релігійних спільнот можна надсилати на електронну скриньку religion@dess.gov.ua. Контактний номер: +380 97 705 38 57.

Джерело: https://dess.gov.ua

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.