ETHOS

Друзі, а як щодо того, щоб цього року розпочати підготовку до Різдва вже в жовтні? 

Якщо вам подобається ця ідея, то гайда з нами! Бо завдяки нашим онлайн-зустрічам на Київському літньому богословському інституті та морю друзів, які сказали нам, що «це має продовжуватись», КЛБІ вийшов з власних берегів та став ETHOS-школою. І тепер вона запрошує нас заздалегідь вдивитись у свято Різдва. 

ETHOS-школа відчиняє двері, щоб запросити усіх до пригоди, яку ми так і назвали: «Шлях до Різдва». «Шлях до Різдва» – це навчальний триместр, під час якого ми будемо пробиратись до самого витоку християнства разом з Олександром Філоненком, вслухатись у тишу Різдвяної ночі, відкриваючи духовність ісихазму з дияконом Віктором Юдіним, та досліджувати ікони Різдва з мистецтвознавицею Юлією Матвєєвою. 

Як буде побудований триместр?

Три курси – три блискучих лектори – один шлях. Шлях в атмосфері довіри, відкритості, живих дискусій, радості зустрічей з однодумцями та наближення до себе справжніх.

Починаючи від 15 жовтня до 7 січня, щочетверга ми будемо зустрічатися о 19:00, щоб поринути у світ творчих пошуків, натхнення, відкриттів та здивувань. 

Усього буде 11 лекцій-зустрічей (+ 1 відкрита зустріч) в рамках курсів:

– «Християнство: початок» (5 лекцій) від богослова та філософа Олександра Філоненко (Україна)

– «Введення до ісихазму» (4 лекції) від патролога диякона Віктора Юдіна (Бельгія)

– «З безодні до Різдва: іконографія, форми та сенси вівтарного простору» (2 лекції + 1 відкрита зустріч) від мистецтвознавиці Юлії Матвєєвої (Україна)

Як записатися на весь триместр?

Вартість підписки на весь навчальний триместр – 1000 грн.

Записатися на триместр «Шлях до Різдва» та внести оплату ви можете тут:

Після зарахування оплати ми надішлемо вам на пошту лист з доступом до zoom-сесій. Також ми надішлемо вам посилання на чат для позалекційного спілкування студентів та путівники до курсів, у яких будуть усі необхідні додаткові матеріали.

Як записатися на окремий курс чи лекцію?

Також ви маєте можливість записатись окремо на курс чи лекцію з того курсу, який вас зацікавив. Це можна зробити, перейшовши за одним з цих покликань на курси та обравши відповідну опцію: «Християнство: початок» (5 лекцій, вартість курсу – 750 грн), «Введення до ісихазму» (4 лекції, вартість курсу – 600 грн) та «З безодні до Різдва: іконографія, форми та сенси вівтарного простору» (2 лекції + 1 відкрита зустріч, вартість курсу – 300 грн). Вартість одної лекції в рамках будь-якого з цих курсів – 200 грн.

Чи передбачена стипендійна програма?

Оскільки ми, координатори проекту, від самого початку хотіли, щоб творцями ETHOS-школи був кожен із вас – тих, кому це цікаво –  а школа продовжила бути насамперед місцем зустрічі та знайомств, максимально дружнім до всіх, ми також передбачили можливість участі для тих, хто не має можливості платити за навчання (або оплатити повну суму), але хоче вчитись. З усіх цих питань пишіть нам на пошту hello@ethos.org.ua з коротким мотиваційним листом – і ми в найкоротший термін відповімо вам та, за можливості, запропонуємо одну зі знижок чи стипендійних програм. 

Також тим, хто не може сплатити за весь триместр одразу, ми можемо за індивідуальним запитом нам на пошту hello@ethos.org.ua надати змогу оплати триместру двома частинами –  по 500 грн. кожна.

До нових зустрічей!