ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Росія повинна зупинити агресію та руйнування релігійних і культових об’єктів – спільна заява спецпредставників діючого голови ОБСЄ та Ради Європи

Оскільки військовий напад росії на Україну продовжується, ми оплакуємо жертв війни та сумуємо про мільйони людей, змушених залишити свої домівки та свою країну, шукаючи притулку та безпеки в Україні, в Європі та за її межами. Особливо вразливі діти, жінки та люди похилого віку. Багато жертв війни страждають від глибоких психологічних травм.

Ми в жаху від руйнації релігійних об’єктів і культових місць: церков, синагог і мечетей. Вони є життєво необхідними для різноманітних релігійних громад країни, особливо в період кризи.

Рада Європи була створена після Голокосту та Другої світової війни, а ОБСЄ була створена в розпал холодної війни з обіцянкою підтримувати мир і безпеку на європейському континенті.

Як представники обох організацій, які прагнуть сприяти мирному діалогу, ми закликаємо росію припинити руйнування релігійних і культових об’єктів, що разом із вбивством десятків тисяч мирних жителів є злочином проти людства.

Джерело: OSCE

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.