ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Подкаст Павла Гаврилюка та Кирила Говоруна: Православ’я і російське вторгнення в Україну

Російське вторгнення в Україну – це велика трагедія з багатьма аспектами. Одним з найбільш значущих елементів є роль православ’я, східного християнства, часто невідомого західним християнським гілкам, таким як католицизм і протестантизм. У цьому епізоді відомі богослови Кирило Говорун та Павло Гаврилюк обговорюють православ’я і те, як воно пов’язане зі складнощами вторгнення в Україну.

Гаврилюк Павло Леонідович – доктор філософії, титулярний професор богословської кафедри університету св. Фоми в м. Сент-Пол, штат Міннесота, США. Спеціаліст в галузі патристики, філософії релігії, а також сучасного православного богослов’я, диякон Православної Церкви в Америці (з 2001 року).

Архімандрит Кирило Говорун — доктор філософських наук за спеціальністю, професор університету Лойола-Мерімаунт в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США), директор Екуменічного інституту Хаффінгтон (США), професор Стокгольмської школи теології. Автор багатьох наукових праць і монографій, виданих англійською й українською мовами. Викладав у Єльському і Колумбійському університетах в США, в університеті Альберти в Канаді.

Джерело: Подкаст Multifaith Matters

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.