ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Митрополит Епіфаній: Закликаю весь цивілізований світ допомогти евакуювати людей з «Азовсталі»!

Закликаю весь цивілізований світ, країни та міжнародні організації, громадських та релігійних лідерів зробити ВСЕ можливе, аби допомогти евакуювати людей, що лишились на «Азовсталі»! Звертаюся і до російських військових та керівників: не втрачайте рештки людської подоби, пам’ятайте про Суд Божий, бо «немилос­тивий суд тому, хто не творив милости» (Як. 2: 13).


На жаль, всупереч нормам будь-якого права, міжнародним угодам, правилам ведення війни і власне людським моральним засадам, ворог не погоджується на жодні варіанти порятунку цих людей, свідомо чинячи масовий душогубський злочин, продовжуючи гріховну справу Каїна-вбивці, несучи на собі тавро, що повік не змиється.


Погодьтеся нарешті на процедуру ЕКСТРАКЦІЇ – можливос­ті виводу всіх заручників з території «Азовсталі» за аналогією з Дюнкерською еваку­ацією під час Другої світової війни. Російські керівники, що не погоджуються на таку дію, остаточно затаврують себе в історії як вбивці, нелюди, кати.


Молюся за кожного заручника «Азовсталі», за їхніх рідних і близьких, які зносять зараз страшні душевні муки. Нехай над кожним із вас перебуває Боже благословіння, милосердя і захист!

Джерело: Сторінка митрополита Епіфанія у мережі Фейсбук

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.