ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Молитва в Софії Київській під час війни (01.03.2022)

Господи Ісусе Христе, Боже наш, Молюся до Тебе в храмі Премудрості, тисячолітній Софії Київській, перед іконою Пречистої Матері Твоєї «Непорушна стіна», що є берегинею Києва і народу нашого.
Не лише на зброю нашу надію покладаємо, а й на Тебе, Всемогутнього Бога. Подай же Україні нашій, Європі і всьому світові справжній мир, мудрість і силу зупинити зло і війну.
Упокой усіх захисників і захисниць країни і народу нашого, та всіх мирних жителів, що загинули, – дітей, жінок і чоловіків, ім’я кожного з яких Ти знаєш, – і прийми їх в оселі праведних. Вилікуй поранених і травмованих фізично і морально. Утіш тих, хто втратив рідних і близьких. Заспокой тих, хто наляканий та розгублений. Збережи тих, хто під обстрілами, в полоні й небезпеці.
Дай сили і мужність боголюбивому народу нашому, владі і війську, що захищають нас, і допоможи їм звільнити нашу країну від підступного і безжалісного ворога. І дай нам в мирі благословляти і прославляти Тебе.
Бо Ти є Бог наш, Володар миру і світу, Спаситель душ наших, і Тобі славу возсилаємо нині, і повсякчас, і на вікі віків. Амінь.
Боже Великий Єдиний, нам Україну храни!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.