ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Мобілізація віруючих і альтернативна служба під час війни

Інститут релігійної свободи (ІРС) підготував юридичну консультацію для віруючих і служителів церков щодо мобілізації та права на альтернативну (невійськову) службу під час війни.

Священники та віруючі різних конфесій жертовно служать у тилу, допомагаючи як Збройним Силам України та територіальній обороні, так і сотням тисяч переселенців, мирним мешканцям у блокадних і тимчасово окупованих містах, допомагають з доставкою гуманітарних вантажів та евакуацією населення, тощо. 

Ця важлива душпастирська і масштабна гуманітарна робота не повинна зупинитися через мобілізацію ключових осіб у цьому процесі – керівників і служителів церков і релігійних організацій. А також тих віруючих, які згідно своїх релігійних переконань не можуть захищати Україну зі зброєю у руках, але готові відчайдушно працювати на перемогу як волонтери. 

Саме тому виконавчий директор Інституту релігійної свободи, кандидат юридичних наук Максим Васін, підготував юридичну довідку для церковних служителів та вірян у формі запитань-відповідей, що прояснюють актуальні питання мобілізації та можливості альтернативної служби. Ознайомитись із порадами можна тут.

Джерело: irs.in.ua

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.