ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Інститут Бонгеффера долучається до заклику виключити РПЦ з Всесвітньої ради церков

Преподобний президент і засновник інституту Бонгеффера Роб Шенк приєднався до широкого кола світових церковних лідерів у заклику до виключення Кирила та Московського Патріархату зі Світової Ради Церков. У своєму зверненні Роб Шенк зазначає:

Для путіна присутність Кирила є не тільки підтримкою – вона благословляє війну як божественну санкцію. Патріарх оголосив керівництво путіна «чудом Божим» і охрестив його злий насильницький хрестовий похід… Війна путіна – це війна Кирила – осудна кампанія гноблення та знищення, що ведеться по всій Україні.

Роб Шенк закликає підписати петицію за виключення РПЦ з Всесвітньої ради церков.

Повний текст заяви доступний за посиланням: Act Now to Remove the Moscow Patriarchate from the WCC!

Раніше інститут Бонгеффера опублікував офіційну заяву у відповідь на вторгнення росії в Україну. У зверненні зокрема зазначалось:

Закривати очі, закривати вуха, … і мовчати перед обличчям злочинів проти людства – не варіанти для людей совісті… Ще не пізно для кожної людини совісті засудити варварство путіна і вимагати від нього відповідальності за це. Зараз настав час виступити за пригноблених і тих, хто уповноважений їм допомогти.

Повний текст бонгефферської відповіді на вторгнення Росії доступний за посиланням: A Bonhofferian Response to Russia’s Invasions

Преподобний президент і засновник інституту Бонгеффера Роб Шенк

У 2015 році Роб став об’єктом зйомки «Броня Світла», документального фільму Ебіґейл Дісней, нагородженого премією «Еммі», який досліджує євангелістів і культуру зброї, що поставило його в центр суперечок. Як він нещодавно зауважив: «Найпопулярніший товар на ринку, який зростав у продажах, куплений євангелістами, — це… зброя». Роб заснував Інститут Дітріха Бонгеффера у Вашингтоні, округ Колумбія, щоб продовжити роботу, яку Бонгеффера розпочав у реформуванні євангельської церкви. TDBI прагне зберегти і пропагувати спадщину цього хороброго лютеранського пастора часів Другої світової війни, морального богослова, етика та нацистського противника, який був одним із перших релігійних голосів, які виступили проти Адольфа Гітлера і в кінцевому підсумку заплатили за це своїм життям”

Детальніше про Роба Шенка можна прочитати за посиланням: REV. ROBERT L. SCHENCK, D.MIN.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.