ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Глава УГКЦ закликав ВООЗ та міжнародні медичні організації виступити на захист життя в Україні

У своєму щоденному зверненні Патріарх Святослав закликав Всесвітню організацію охорони здоров’я, міжнародні інституції та організації сказати своє слово на захист життя в Україні.

«Дякую за підтримку, яку ви сьогодні надаєте нашим медикам, але промовте до всього світу своє слово, щоб негайно зупинити вбивства людей в Україні!» – наголосив Блаженніший Святослав.

Блаженніший Святослав закликав вірних до особливої молитви за медичних працівників, “лікарів, медсестер, парамедиків, всіх тих, які сьогодні першими торкаються невимовного людського болю в Україні”.

Предстоятель УГКЦ також звернув увагу, що медики перебувають під прямим ударом агресора, зокрема, за даними Міністерства охорони здоров’я, було атаковано 117 лікарень та медичних заходів, розстріляно 43 машини невідкладної медичної допомоги, загинуло багато лікарів та медичних працівників.

«Сьогодні дякуємо Господу Богу за їхнє геройське служіння своєму народові… Наші лікарі продовжують рятувати людське життя в Україні», – сказав він.

Глава УГКЦ відзначив і роботу медиків, які приймають пологи в холодних лікарнях без світла в Чернігові, Маріуполі, Харкові та в інших обложених містах України.

Джерело: http://news.ugcc.ua

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.