ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Саїд Ісмагілов, колишній муфтій ДУМУ “Умма”, захищає Україну

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Саїд Ісмагілов повідомив, що полишив посаду муфтія в Духовному управлінні мусульман України «УММА».

В березні було досягнута домовленість, що я передаю повноваження муфтія і присвячую себе захисту України і порятунку наших поранених.

Планувалось, що навесні я покину посаду муфтія, і присвячу себе науковій і громадській діяльності, але окупанти внесли свої корективи в життя кожного українця. Не скажу, що для мене це було неочікуванно, я з грудня тренувався в батальйоні тероборони, але на 1% мав надію, що може у Кремлі станеться диво і останні проблески розуму не дозволять розпочинати повномасштабну війну. Тому планом Б було стати воїном, що і сталося.

Саїд Ісмагілов провів на посаді муфтія 13 років і два місяці.

Звітувати про свою діяльність буду на з‘їзді ДУМУ «Умма», коли вдасться його провести. Зараз частина громад і мечетей знаходяться або під окупацією, або в зоні бойових дій, а російські муфтії і місцеві колаборанти вже безсоромно наклали на них свої лапи. Ми все повернемо, нехай вони це пам‘ятають.

Про свою діяльність парамедика, що наближає нашу перемогу Саїд Ісмагілов розповів на каналі “Переговорка”.

До того як стати парамедиком, на початку війни, шейх Саїд Ісмагілов, став капеланом мусульман тероборони Києва.

«Ми частина нашої країни і суспільства. Ми так само, як і всі, залучені до абсолютно всіх діяльностей. Тобто є мусульмани і парамедики, і медики, і волонтери, і військові капелани, і воїни у ЗСУ, прикордонній службі, Нацгвардії, батальйонах територіальної оборони. Є мусульмани, що є політиками, чиновниками і журналістами. Тобто ми, як мурахи працюємо на спільну перемогу.»

У своєму інтерв’ю НВ Саїд Ісмагілов висвітлював свої будні в якості капелана тероборони та розповідав про мусульман у боротьбі проти російського агресора.

Про місце українських мусульман на захисті України, про Іслам та справедливу війну Саїд Ісмагілов розповідав на каналі Оксани Горкуші.

Бесіда за участі Саїда Ісмагідлва та Ігоря Козловського про мир в Ісламі на каналі Відкритого Православного Університету.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.