ETHOS

Анонс курсу

На шляху до інакшого університету

Віталій Хромець

Про курс

Дати – 28 вересня, 5 та 12 жовтня
Формат – 3 лекції-зустрічі щовівторка
Час – о 19:30

  • Внесок за участь у курсі   300 грн 

У публічному дискурсі переважає думка про глибоку кризу університету, але попри це університет і надалі залишається  освітньою інституцією, вступити до якої прагнуть мільйони випускників шкіл в усьому світі. У чому ж загадка такої привабливості, що не втрачає сили протягом останніх 800 років? Як університет виник? Що покладено в його основу? Які етапи розвитку університету як освітнього інституту? Чи є майбутнє в університету? Яке воно? Про це та багато іншого ви зможете дізнатися в курсі «На шляху до інакшого університету».

Змістовні блоки курсу:

– Ідея університету
– Історія університету
– Майбутнє університету

Мова курсу – українська

Про лектора

Віталій Хромець – координатор групи «Інакший університет», експерт-консультант зі стратегічного розвитку закладів вищої освіти. За плечима має 15 років досвіду управлінської роботи в  освітньо-науковій сфері, працював над створенням нових освітніх програм та нових закладів вищої освіти. Наразі – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Як взяти участь?

Заповнити анкету та зробити внесок за участь

Вартість – 300 грн  

 Напишіть нам на hello@ethos.org.ua, якщо ви маєте бажання прослухати курс, але не маєте можливості оплатити всю суму або якусь її частину. У нас є різні можливості знижок та стипендій.

 

Після зарахування оплати ми надішлемо вам на пошту лист з доступом до zoom-сесій, а також посиланням на чат для позалекційного спілкування студентів та путівником до курсу, у якому будуть усі необхідні додаткові матеріали.