ETHOS

ЕТОС на практиці під час війни

Церква. Держава. Суспільство / Європейський вимір: гра з позитивною сумою

18 червня 2022 року ініціатива «Семантичний корпус» запускає міжконфесійний та міжнародний онлайн-форум за участю релігійних лідерів, християнських організацій та представників інтелектуальної еліти.

Яку роль відіграє церква під час війни? На що спиратися суспільству після перемоги? Як державі створювати умови для духовного розвитку громадян?

Дії росіян в Україні — вбивства, мародерство, тортури, зґвалтування, сотні зруйнованих в релігійних споруд та церков, лікарні, школи та дитячі садочки — прямий виклик усім християнським цінностям та, власне, замах на людяність. Російська православна церква перетворилася на інструмент пропаганди та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Все це потребує відповідей, аналізу та рішень. Тому наша команда Семантичного корпусу започаткувала міжконфесійний та міжнародний онлайн-форум за участі релігійних лідерів, християнських організацій, представників інтелектуальної еліти.

Панелі:

  • Віра під час війни
  • Церква та держава у служінні суспільству
  • “І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ…” На що спиратися суспільству після перемоги?

Гості: Ігор Козловський, Юрій Чорноморець, Вячеслав Горшков, Мурат Сулейманов, Хосе Казанова, отець Андрій Михалейко, Мирослав Маринович, Віктор Єленський, Катерина Щоткіна, Бернар-Анрі Леві, Олександр Філоненко, отець Андрій Пінчук, Катерина Ясько, Олена Богдан, Інґеборґ Ґабріель, Гелен Зорґдраґер, Роман Кечур.

Модератори: Георгій Коваленко, Олег Турій, Тарас Лютий.

Дивитись трансляцію:

Партнери з боку держави: Міністерство культури та інформаційної політики, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

Джерело: Semantic Corps

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

#God against war у соцмережах:

Підписуйтесь і поширюйте.