ETHOS

Анонс круглого столу

Круглий стіл: Туга за Правдою, яка визволяє

Маринович, Коваленко, Балог, Огульчанський, Смицнюк, Сігов

Про круглий стіл

 
22 липня – 19:00
 

Нещодавно в інтернеті оприлюднено документ ініціативної групи священнослужителів і вірян різних християнських конфесій «Туга за Правдою, яка визволяє», своєрідний маніфест української публічної теології. В ньому викладені міркування з приводу проблеми правди і постправди в сучасному суспільстві і обговорюються глибокі питання, що охоплюють різні аспекти нашого сьогодення. Виходячи за конфесійні межі, він представляє правду як точку відліку. Якщо правда – це лише інструмент у досягненні мети, то вона дійсно є пропагандою і постправдою. Документ критикує і пропаганду, і контрпропаганду, яка часто перетворюється на свого ворога.

Про сенси, що містяться в документі, можна дізнатися, ознайомившись з ним та долучившись до його обговорення під час круглого столу 22 липня.

Про учасників

Мирослав Маринович, колишній політв’язень, проректор Українського католицького університету і президент Інституту релігії та суспільства УКУ

Георгій Коваленко, протоієрей, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості

Петро Балог ОР, Директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві, богослов та публіцист

Богдан Огульчанський, протоієрей, проректор з наукової роботи Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості

Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ

Модератор зустрічі:
Костянтин Сігов, директор видавництва «Дух і літера»

Як взяти участь?

Зареєструйтеся на курс, заповнивши реєстраційну форму нижче. Після заповнення форми, за 24 години та за 30 хвилин до онлайн-зустрічі вам прийде лист з доступом до обраного курсу.

Оплата

Цьогоріч за участь у КЛБІ немає фіксованої оплати; ми пропонуємо нашим студентам зробити внесок на власний розсуд.

* Отримані кошти підуть на розвиток платформи Ethos у відповідності із статутною діяльністю НВО та поверненню не підлягають.